کنکور

ما را حمایت کنید
  • دبیرستانی - کنکوری

    فرا

تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 2

تازه های سایتپست ویژه : بسته جامع و طلایی کنکور و دبیرستان

pakaij-tarh-jadid94

یکی از جامع ترین و ارزان ترین پکیج های کنکوری و دبیرستانی امروز در اختیار شما قرار دارد – شامل جزواتی که در هیج جای دیگری نخواهید یافت از مدرسین برتر کنکور و مدرسین رتبه های برتر- تکنیک هایی که راه را برای شما هموار خواهد نمود.فروش به صورت کلی و تک درس

جهت مشاهده کلیک کنید

مهلت انتخاب رشته کنکور فردا تمام می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۱ فردا تمام می‌شود، گفت: تا کنون بیش از ۲۷۰ هزار داوطلب مجاز نسبت به انتخاب رشته اقدام کرده‌اند.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه حدود ۹۳۵ هزار نفر برای انتخاب رشته مجاز شدند، اظهارکرد: داوطلبانی که تا کنون نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام نکرده‌اند، باید هر چه سریعتر برای انجام انتخاب رشته به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org، اقدام کنند.

وی با تاکید بر اینکه مهلت انتخاب رشته داوطلبان ساعت ۲۴ فردا دوشنبه ۲۳ مرداد ماه پایان می‌یابد، خاطرنشان کرد: داوطلبان قبل از مراجعه به سایت سازمان سنجش باید فرم پیش‌نویس انتخاب رشته را تکمیل و عناوین رشته و دانشگاه‌هایی را که انتخاب کرده‌اند به صورت دقیق نوشته و از صحت آنها اطمینان یابند.

توکلی با تاکید بر اینکه در انتخاب رشته آزمون سراسری سال۹۱، محدودیتی برای انتخاب رشته‌های نیمه متمرکز از نظر تعداد وجود ندارد، اظهار کرد: داوطلبان می‌توانند در صورت تمایل به تعداد دلخواه، کد رشته نیمه متمرکز که واجد شرایط و ضوابط آن باشند را انتخاب کنند.

وی افزود: بنابراین با توجه به ضوابط و کسب حد نصاب نمره علمی لازم، هر داوطلب در هر گروه یا دوره، حداکثر در دو کد رشته نیمه متمرکز با توجه به اولویت‌های انتخابی برای انجام آزمون عملی، مصاحبه و یا معاینه معرفی خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه پس از دریافت کامل اطلاعات، سیستم یک رسید ۱۵ حرفی کد رهگیری به عنوان رسید دریافت انتخاب رشته به داوطلب می‌دهد، تصریح کرد: این رسید پس از انجام کامل مراحل و ارسال اطلاعات، در یک صفحه مجزا ارائه می‌شود و تا زمانی که این رسید به داوطلب ارائه نشده انتخاب رشته پایان نیافته است.

 

X
جزوات تکنیکی