کنکور

ما را حمایت کنید
  • دبیرستانی - کنکوری

    فرا

تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 2

تازه های سایتپست ویژه : بسته جامع و طلایی کنکور و دبیرستان

pakaij-tarh-jadid94

یکی از جامع ترین و ارزان ترین پکیج های کنکوری و دبیرستانی امروز در اختیار شما قرار دارد – شامل جزواتی که در هیج جای دیگری نخواهید یافت از مدرسین برتر کنکور و مدرسین رتبه های برتر- تکنیک هایی که راه را برای شما هموار خواهد نمود.فروش به صورت کلی و تک درس

جهت مشاهده کلیک کنید

تبدیل واحد پردیس دانشگاه آزاد به واحد «سبز»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در جلسه شورای راهبردی زنان فرهیخته ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مدیریت یک ساله خود، گفت: در نظر داریم این واحد را به یک واحد سبز تبدیل کنیم.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر فرح حبیب رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در جلسه شورای راهبردی زنان فرهیخته به ارائه گزارشی از عملکرد یکساله خود پرداخت و گفت: این واحد علیرغم تلاش مسئولان گذشته، از قانونمندی در تعیین شوراها برخوردار نبود به همین خاطر یکی از اولین اموری که به آن پرداخته شد، تشکیل شوراها و کمیته ها طبق ضوابط و آئین نامه های دانشگاه آزاد اسلامی بود.

وی با بیان اینکه دو سند چشم انداز یک ساله و پنج ساله برای این واحد تدوین شده، افزود: در یک چشم انداز بلندمدت تأسیس پارک فناوری پردیس یکی از اولویت های واحد پردیس به شمار می رود و به همین سبب با توجه به سیاست‌های مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی در تأسیس پارک های علم و فناوری در استان تهران، تلاش های موثری در این زمینه انجام شده است.

دکتر حبیب همچنین از اولویت قرار دادن مسائل زیست محیطی و توجه به محیط زیست در برنامه های واحد پردیس خبر داد و اظهار داشت: در نظر داریم این واحد را به یک واحد سبز تبدیل کنیم که توجه به محیط زیست در رأس فعالیت های علمی آن قرار دارد. در همین راستا از طرح های دانشجویان رشته‌های مرتبط، برای این منظور بهره می بریم.

رئیس واحد پردیس بر استفاده از ظرفیت های علمی بانوان در سطوح مختلف مدیریتی در این واحد تأکید کرد و افزود: سعی ما بر این است که از بانوان در سمت‌های مدیریتی بیشتر استفاده کنیم چرا که با توجه به ویژگی های شخصیتی بانوان، اهمیت بیشتری برای وظایف خود قائل هستند و می توانند موفق تر عمل کنند.

وی در توضیح برنامه های فرهنگی این واحد اظهار داشت: پرورش نسلی سالم و فرهیخته از اولویت‌های مدیران دانشگاه آزاد اسلامی به شمار می رود. اگرچه واحد پردیس با مشکلات متعددی روبروست، اما خوشبختانه از کادر هیأت علمی جوان و باانگیزه ای برخوردار است. فعالیت های فرهنگی و اجتماعی خوبی تاکنون در این واحد انجام شده که امیدوارم بتوانیم آنها را نهادینه کنیم.

حبیب افزود: بکارگیری مشاوران مجرب در امور مذهبی و روانشناختی یکی از گام های موثر در رسیدن به اهداف فوق است که این موضوع با تسهیل فرآیند جذب نیرو در امور فرهنگی محقق می شود.

دکتر طباطبایی رییس شورای زنان فرهیخته نیز در این جلسه ضمن قدردانی از عملکرد رییس واحد پردیس طی یک سال گذشته اظهار امیدواری کرد که عملکرد موفقیت آمیز زنان در سمت های اجرایی و مدیریتی چشم انداز روشنی را برای حضور گسترده تر بانوان فرهیخته در عرصه های اجتماعی و مدیریتی رقم می زند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه شورای راهبردی زنان فرهیخته که با حضور دکتر طباطبایی و اعضا برگزار شد، صلاحیت کاندیداهای ریاست شوراهای استانی زنان فرهیخته در ۶ استان مورد بررسی قرار گرفت.

X
جزوات تکنیکی