کنکور

ما را حمایت کنید
  • دبیرستانی - کنکوری

    فرا

تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 2

تازه های سایتپست ویژه : بسته جامع و طلایی کنکور و دبیرستان

pakaij-tarh-jadid94

یکی از جامع ترین و ارزان ترین پکیج های کنکوری و دبیرستانی امروز در اختیار شما قرار دارد – شامل جزواتی که در هیج جای دیگری نخواهید یافت از مدرسین برتر کنکور و مدرسین رتبه های برتر- تکنیک هایی که راه را برای شما هموار خواهد نمود.فروش به صورت کلی و تک درس

جهت مشاهده کلیک کنید

گرایش دانشجویان فنی مهندسی به ادامه تحصیل در علوم انسانی

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه امیرکبیر گفت: اتفاق جالبی که در حال رخ دادن است این است که در حال حاضر دانشجویان رشته های فنی نسبت به رشته های علوم انسانی علاقه مند شده اند.

حجت‌الاسلام‌ میراحمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: متاسفانه سال های زیادی است که به رشته ها و مبانی علوم انسانی و اسلامی کمتر توجه شده ولی به نظرم در ۲ سال اخیر با توجه به اینکه مقام معظم رهبری بر بومی و کاربردی شدن این علوم توصیه های زیادی کرده اند، توجه ویژه ای از سوی مسئولان به علوم انسانی شده است.

وی افزود: در حال حاضر اتفاق جالبی که در حال رخ دادن است، تمایل دانشجویان مقاطع کارشناسی رشته های صنعتی برای ادامه تحصیل در مقاطع ارشد و دکترا علوم انسانی است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه امیرکبیر گفت: بسیاری از این دانشجویان تغییر رشته می دهند و به سمت رشته های علوم انسانی گرایش پیدا می کند این موضوع نشان می دهد که دانشجویان خلأ موجود در کشور در خصوص مباحث علوم انسانی را احساس کرده اند.

X
جزوات تکنیکی