کنکور

ما را حمایت کنید
  • دبیرستانی - کنکوری

    فرا

تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 2

تازه های سایتپست ویژه : بسته جامع و طلایی کنکور و دبیرستان

pakaij-tarh-jadid94

یکی از جامع ترین و ارزان ترین پکیج های کنکوری و دبیرستانی امروز در اختیار شما قرار دارد – شامل جزواتی که در هیج جای دیگری نخواهید یافت از مدرسین برتر کنکور و مدرسین رتبه های برتر- تکنیک هایی که راه را برای شما هموار خواهد نمود.فروش به صورت کلی و تک درس

جهت مشاهده کلیک کنید

آغاز ثبت نام کاردانی فنی و حرفه‌ای و موسسات غیر انتفاعی ۹۴ از یکشنبه

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش غیر انتفاعی و غیر دولتی ۹۴ از روز یک شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی ۹۴

منحصرا از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.orgاز عصر یکشنبه ۱۳ اردیبهشت آغاز شده و تا روز یکشنبه۲۰ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

وی افزود:کلیه داوطلبان لازم است با توجه به اطلاعیه های سازمان سنجش در خصوص شرایط و ضوابط پذیرش در دوره های مذکور و دفترچه راهنمای ثبت نام که از امروز،پنجشنبه دهم اردیبهشت ماه روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد،در صورت واجد شرایط بودن ضمن فراهم نمودن مدارک مورد نیاز نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: دفترچه راهنمای آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیر انتفاعی از بعداز ظهر امروز بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

وی افزود: ثبت‌نام این آزمون نیز از روز یکشنبه ۱۳ اردیبهشت آغاز می‌شود و تا ۲۰ اردیبهشت ادامه دارد.

به گفته توکلی، داوطلبان متقاضی شرکت در این آزمون می‌توانند امروز دفترچه راهنما را از سایت سازمان سنجش دانلود کرده و با مطالعه دقیق آن مدارک لازم برای ثبت نام را آماده کنند.

X
جزوات تکنیکی