کنکور

ما را حمایت کنید
 • دبیرستانی - کنکوری

  فرا

تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 2

تازه های سایتپست ویژه : بسته جامع و طلایی کنکور و دبیرستان

pakaij-tarh-jadid94

یکی از جامع ترین و ارزان ترین پکیج های کنکوری و دبیرستانی امروز در اختیار شما قرار دارد – شامل جزواتی که در هیج جای دیگری نخواهید یافت از مدرسین برتر کنکور و مدرسین رتبه های برتر- تکنیک هایی که راه را برای شما هموار خواهد نمود.فروش به صورت کلی و تک درس

جهت مشاهده کلیک کنید

مجموعه آموزشی عربی ۱۰۰ درصد در پنج جلسه

مجموعه آموزشی عربی ۱۰۰ درصد در پنج جلسه کاری

از استاد حسین احمدی

مجموعه آموزشی عربی 100 درصد در پنج جلسه کاری

سلام دوستان خدا قوت!
این محصولو دیدم خیلی از جاها دارن میفروشن! گفتم بزارم براتون بد نیست
محصولِ عربی صد در صد در پنج هستش که زمان تولیدش به خیلی وقت پیش ها میگرده ولی خوب هنوز شاید طرفدار داشته باشه!
استفاده از این محصول رو هم به شما توصیه نمیکنم مثل همه چیزایی که قرار دادم! وقتی کسی مثلِ ایادِ فیلی بیاد و کتاب عربی کامل گاج رو بنویسه چه لزومی داره ما بیایم از فایل های صوتی عهدِ بوقِ یک موسسه نه چندان خوش نام استفاده بکنیم!
توصیه آخرم هم این هستش که درسته عربی تویِ جا به جایی رتبه خیلی تاثیر داره! ولی بعد کنکور عملا شما هیچ نامُ نشونی از اون نخواهید دید و مقالاتِ خودتون رو در سطح بین المللی باید به زبانِ خارجه{انگلیسی} تولید بکنید!
از این لحاض به شخصه درسِ عربی رو بی خاصیت ترین درسِ کنکور میدونم! به نظرم تدریس زبان انگلیسی به جایِ عربی و حتی زبان فرانسه میتونه مفید تر باشه برای جامعه!
بی خاصیت از این لحاظ که نه تویِ کنکور ارزشی نداره نه اتفاقا زیاد هم داره! ولی عملا به دردِ ما نمیخوره! مایی که میخوایم جهانی بشیم باید زبانمون انگلیسی باشه! پس به زبان انگلیسی اهمیت زیادی بدید و بعد از انگلیسی به سراغِ فرانسه برید! بعد فرانسه آلمانی! خیلی زبان های شیرینی هستند و مسلما یاد گرفتنِ اون ها از عربی بی خاصیت راحت تره!

ویژه دبیرستان و کنکور سراسری

۲ ديدگاه

 1. م گفت:

  سلام وقتی مطالعه می کنم حواسم پرته چکار کنم

 2. piwaz77 گفت:

  پست های جالبی بودن ممنون خیلی مفید بود
  بازم به ما بسر

X
جزوات تکنیکی