کنکور

ما را حمایت کنید
  • دبیرستانی - کنکوری

    فرا

تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 2

تازه های سایتپست ویژه : بسته جامع و طلایی کنکور و دبیرستان

pakaij-tarh-jadid94

یکی از جامع ترین و ارزان ترین پکیج های کنکوری و دبیرستانی امروز در اختیار شما قرار دارد – شامل جزواتی که در هیج جای دیگری نخواهید یافت از مدرسین برتر کنکور و مدرسین رتبه های برتر- تکنیک هایی که راه را برای شما هموار خواهد نمود.فروش به صورت کلی و تک درس

جهت مشاهده کلیک کنید

کتاب‌های درسی پایه دهم سال تحصیلی آینده تغییر می‌کند

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از تغییر کتاب‌های درسی پایه دهم در سال تحصیلی آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حجهالاسلام محی‌الدین بهرام محمدیان با اشاره به تغییر کتاب‌های درسی پایه دهم در سال تحصیلی آینده اظهار کرد: این تغییرات شامل کتاب‌هایی از جمله ریاضیات، مطالعات اجتماعی، ادبیات و دستور زبان فارسی، زبان انگلیسی و دروس آزمایشگاهی خواهد بود.

وی در باره علت تغییر محتوای کتاب‌های پایه دهم تصریح کرد: تغییر محتوای کتاب‌های این پایه تحصیلی به دلیل اجرای نظام ۶،۳،۳ انجام می‌گیرد.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی خاطرنشان کرد: تغییر مواد درسی و جایگزین کردن مطلب جدید بخشی از تحولات در عرصه تعلیم و تربیت است.

محمدیان درباره نظر برخی خانواده‌ها از پیچیده بودن مطالب درسی افزود: انتقال مفاهیم و مطالب کتاب‌های درسی به دانش آموز بخش مهمی از وظایف معلم در مدرسه است و این موضوع که خانواده‌ها از پیچیده بودن مطالب و ناتوانی در انتقال آنها گلایه دارند، به حضور مستمر و مفید دانش آموز در کلاس درس باز می‌گردد.

وی گفت: روش آموزش در پایه دهم دوره دوم متوسطه تغییر پیدا کرده و از این نظر والدین باید در جلسات انجمن اولیا و مربیان شرکت کنند تا در جریان این تغییر و تحولات قرار بگیرند و با هماهنگی اولیای دانش‌آموزان و مدرسه اختلافات پیش آمده برطرف شود.

X
جزوات تکنیکی