کنکور

ما را حمایت کنید
  • دبیرستانی - کنکوری

    فرا

تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 2

تازه های سایتپست ویژه : بسته جامع و طلایی کنکور و دبیرستان

pakaij-tarh-jadid94

یکی از جامع ترین و ارزان ترین پکیج های کنکوری و دبیرستانی امروز در اختیار شما قرار دارد – شامل جزواتی که در هیج جای دیگری نخواهید یافت از مدرسین برتر کنکور و مدرسین رتبه های برتر- تکنیک هایی که راه را برای شما هموار خواهد نمود.فروش به صورت کلی و تک درس

جهت مشاهده کلیک کنید

استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ۹۵ + استخدام ۳۰ درصد ار مربیان حق التدریس

baseدبیرستانی کنکوری فرا :

خبرگزاری صدا و سیما: رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای از استخدام ۳۰ درصد مربیان حق التدریس این سازمان خبر داد.به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ محمد امین سازگارنژاد در نشست خبری گفت: از ۴ هزار مربی حق التدریس که آزمون استخدامی داده اند ۳۰ درصد شان استخدام شده است و مابقی در نوبت قرار دارند.
وی افزود: برای تعیین پست و مجوز استخدام۷۰ درصد از این مربیان با سازمان مدیریت و برنامه ریزی تعامل شده است.
سازگار نژاد با بیان اینکه ما از نظر قانونی ملزم به استخدام این مربیان هستیم گفت: قانون الزام تعیین پست از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی را برای استخدام این مربیان در نظر گرفته است و ما نیز ملزم به اجرای کامل قوانین هستیم .
معاون وزیر تعاون اضافه کرد: به محض تعیین پست استخدام این مربیان بر اساس مراحل قانونی گزینش صورت خواهد گرفت.
سازگارنژاد اضافه کرد: شماری از این مربیان مازاد بر نیاز سازمان برای آموزش مهارت به مراکز آموزش فنی حرفه ای در بخش خصوصی معرفی خواهند شد.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای گفت: در صورت نیاز این مربیان با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای رتبه مهارتی خود را تغییر خواهند داد

X
جزوات تکنیکی