کنکور

ما را حمایت کنید
  • دبیرستانی - کنکوری

    فرا

تبلیغ 2
تبلیغ 3
تبلیغ 2

تازه های سایتپست ویژه : بسته جامع و طلایی کنکور و دبیرستان

pakaij-tarh-jadid94

یکی از جامع ترین و ارزان ترین پکیج های کنکوری و دبیرستانی امروز در اختیار شما قرار دارد – شامل جزواتی که در هیج جای دیگری نخواهید یافت از مدرسین برتر کنکور و مدرسین رتبه های برتر- تکنیک هایی که راه را برای شما هموار خواهد نمود.فروش به صورت کلی و تک درس

جهت مشاهده کلیک کنید

پنج گرایش کارشناسی ناپیوسته دانشکده مخابرات اعلام شد

پنج گرایش کارشناسی ناپیوسته دانشکده مخابرات اعلام شد

دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات، در ۵ گرایش رشته مهندسی IT در دوره کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام دوره های کارشناسی ناپیوسته مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات آغاز شد و تا ۲۵ شهریور ادامه دارد.

سازمان سنجش و آموزش کشور طی اطلاعیه ای مهلت ثبت نام دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی را تا ۲۵ شهریورماه تعیین کرده است.

براین اساس متقاضیان تحصیل در دانشکده پست و مخابرات باید به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org در مهلت در نظر گرفته شده، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. برای ثبت نام مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام ضروری است.

دانشکده پست و مخابرات برای نیم سال اول ۹۵-۹۶ در دوره های «کارشناسی ناپیوسته» رشته مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات در ۵ گرایش مخابرات نوری،‌ دیتا، سیار و بهره برداری و همچنین کارشناسی حرفه ای پست دانشجو می پذیرد.

X
جزوات تکنیکی